Продукція
Аксесуари
ЦіниНа русскомНа головну сторінку
Терміни Більярд Про нас

ГЕЛІОС для більярдних клубів


Івано-Франківськ / Більярдний клуб «Піраміда» / 2010 рік

Обладнання, більярдні столи, меблі, оформлення фірми «Геліос»:

Більярд в м. Івано-Франківськ   Турнірні більярдні столи   Великі 12-ти футові більярди

Частина інтер'єру більярдного клубу   В клубі знаходиться магазин "Все для більярду"   Тут можна придбати більярдні аксесуари
Більярдні столи клубу відповідають всім вимогам Національної Федерації більярдного спорту.

До послуг відвідувачів:
- п’ять 12-ти футових більярдних столів класу "Преміум" для гри в російську піраміду
- один 9-ти футовий стіл для гри в американський пул.Турніри по більярду в Івано-Франківську / більярдний клуб «ПІРАМІДА» :

Перший турнір по більярду («Вільна Піраміда») в новому клубі Івано-Франківська відбувся 10 квітня 2010 року під егідою Федерації більярдного спорту України:
Кількість учасників27
Суддісуддя Міжнародної категорії, член Федерації більярдного спорту України – Шохін Сергій Валентинович
Географія учасниківм. Івано-Франківськ
м. Львів
м. Коломия (Івано-Франківська обл.)
м. Калуш (Івано-Франківська обл.)
м. Стрий (Львівська обл.)
м. Броди (Львівська обл.)
м. Трускавець (Львівська обл.)
Переможці турніруI місце – Андрій Плешко (м. Трускавець)
II місце – Володимир Захаров (м. Львів)
Вітаємо ПЕРЕМОЖЦІВ !!!
«Геліос»:

ЗДАЧА КЛУБІВ «ПІД КЛЮЧ»
з більярдними столами для гри в «Російську піраміду» всіх розмірів і видів, Американський пул і Снукер; із зручними кріслами для відвідувачів, столиками, вішачками, табуретами власного виробництва!!!

Використання цінних порід деревини при оформленні інтер’єру більярдних клубів.

Для діючих більярдних клубів пропонуємо:

- перетягування і заміна сукна;
- ремонт та реставрація більярдних столів;
- продаж комплектуючих та аксесуарів для гри в більярд провідних світових виробників за доступними цінами.


Організація простору, розробка інтер'єру, оформлення більярдного клубу

Приватне підприємство «ГЕЛІОС» працює на ринку з 1999 року. Основним напрямком діяльності підприємства є виготовлення більярдних столів еліт- та економ класу. Ми пропонуємо більярдне устаткування власного виробництва з можливістю врахування Ваших побажань щодо зовнішнього вигляду столів, аксесуари та комплектуючі провідних Українських та Європейських виробників, меблі (столики, стільці, вішачки, підставочки) різних форм і конфігурацій з деревини цінних порід. Наочним прикладом застосування наших підходів у роботі є відкритий у м. Івано-Франківськ по вул. Миру, 90 більярдний клуб «ПІРАМІДА». Завітайте до нас і переконайтесь, що це реальність.

Хочете мати ВЛАСНИЙ БІЛЬЯРД?

Шукаєте якісні та доступні за ціною БІЛЬЯРДНІ СТОЛИ ДЛЯ КЛУБУ, ГОТЕЛЮ ЧИ РЕСТОРАНУ?

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС!

Ми виготовляємо широкий асортимент більярдних столів на будь-який смак за різними ціновими категоріями. Сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам досягнути успіху у Ваших справах!

ВИБІР ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ БІЛЬЯРДНОГО СТОЛА У БУДИНКАХ, КАФЕ, БАРАХ, БІЛЬЯРДНИХ

Перед вибором більярдного столу, київ, куль і необхідних аксесуарів потрібно попіклуватися про підготовку приміщення для гри в більярд. В такому приміщенні підлога повинна витримувати навантаження до 200 кг на квадратний метр, мають підтримуватися постійними температура і вологість повітря (до 65%), джерела вогню (камін, піч) не повинні бути ближче 2-2,5 метрів від місця розташування ігрового столу. Для встановлення більярду будь-якого розміру оптимальним вважають приміщення 5 на 7 метрів.

Для майбутніх власників більярдних також спочатку триває пошук відповідного приміщення або будівлі, тобто визначення місцерозташування майбутнього більярдного клубу і його концепції. При цьому потрібно не боятися "спальних районів" і пам'ятати про те, що місцерозташування в центрі зовсім не є обов'язковою умовою успішності більярдного клубу. Причина цьому достатньо проста - з одного боку, потенційні відвідувачі недорогих більярдних лінуються їздити в центр і вважають за краще шукати їх у себе під боком, а з іншої - клієнтам елітних більярдних клубів часто зручніше добиратися до них на авто (навіть проїхавши більший шлях), ніж якби вони були в самому центрі.
Зараз найпопулярнішими є три основні концепції більярдного клубу і одну з них слід вибрати як базову ще до відкриття клубу, оскільки вона диктуватиме відповідні вимоги:
  1. Комерційний більярдний клуб - позиціонується як заклад для широких мас відвідувачів різних рівнів (а не лише майстерних гравців-більярдистів), де більярд виступає як засіб для відпочинку і спілкування з належним рівнем сервісу.
  2. Спортивний більярдний клуб - позиціонується як заклад для професійних гравців.
  3. Елітний більярдний клуб - позиціонується як заклад для платоспроможного прошарку клієнтів і його особливістю є надання ексклюзивних і дорогих послуг, що часто не мають аналогів в інших клубах міста.
Відносно мінімального рівня інвестицій, що диктуються вибором концепції клубу, то найбільших витрат потребує елітний більярдний клуб. На другому місці (через дороговизну професійного обладнання) знаходиться "спортивний", а на третьому - "комерційний" клуб. Інколи "комерційний" клуб може обійтися дорожче спортивного через високий рівень витрат на додаткові послуги, бар і кухню, які де-факто є обов'язковими для комерційного клубу.
Приміщення для більярдного клубу повинне відповідати двом основним вимогам:
  1. бути досить великим (для більярдного клубу середніх розмірів - близько 250-450 кв.м).
  2. колони в приміщенні (якщо вони є), повинні розташовуватися якнайближче до периметра залу (інакше вони заважатимуть раціональному встановленню більярдних столів).
Таким чином, найвигідніше приміщення для більярдного клубу - широкий прямокутний зал.
Розраховуючи площу, потрібно враховувати, що найбільше місця займуть більярдні столи, що вимагають (залежно від розмірів столу і наданого відвідувачам рівня комфорту в процесі гри) від 30 до 40 кв.м на кожен стіл. До загальної площі, зайнятої столами, треба додати площі, необхідні для розміщення барної стійки, столиків для відвідувачів, що користуються послугами кухні, а також столиків і крісел, розташованих поруч з більярдними столами для відпочинку гравців і їх друзів. Сума цих цифр плюс площа підсобних і технологічних приміщень в результаті дасть необхідну кількість загальної площі.

ПЛАНУВАННЯ БІЛЬЯРДНОГО КЛУБУ

Найпоширеніші підходи до планування більярдного клубу:
  1. Для комерційних і спортивних клубів кращим є планування, при якому різні функціональні зони більярдного клубу (бар, столики для відвідувачів, місце під більярдні столи і т.п.) об'єднані в одному залі в єдине ціле. При цьому вважається, що саме "єдність місця" створює специфічну атмосферу більярдного клубу, куди деякі відвідувачі приходять не просто пограти, але і покрасуватися на публіці, а інші не просто їдять і п'ють, а й спостерігають при цьому за грою як за якимсь безкоштовним видовищем.
  2. Для елітних більярдних клубів правильніше так планувати роботу, щоб компанія гравців мала можливість пограти більярд в окремому залі за своїм більярдним столом.
Слід також відмітити, що досить поширеним є варіант окремого VIP-залу в комерційному більярдному клубі.

ВИБІР БІЛЬЯРДНИХ ІГР ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ КЛУБУ

В основному в більярдних клубах відвідувачам пропонують пограти в російську піраміду і пул. Клуби, в яких можна зустріти столи для снукера, зустрічаються рідко. Ще рідше в таких клубах пропонують гру карамболь. Основна відмінність між російською пірамідою і пулом - це розмір більярдних луз. В російській піраміді лузи лише на кілька міліметрів ширші за діаметр кулі, що ускладнює попадання в лузу, може затягнути гру до години і більше. В такому випадку важливо не підставляти суперникові куль для легких ударів.
Лузи для гри в пул майже вдвічі ширші за діаметр кулі і партії розігруються набагато швидше. Інколи гравець після успішного розбиття заганяє в лузи всі кулі підряд, залишаючи супротивника поза грою. Буває навпаки - якщо гравець допустив в кінці гри одну помилку, йому залишається лише спостерігати за супротивником.
Варто відмітити, що в Україні чоловіки середнього і старшого віку віддають перевагу грі в російську піраміду, жінки - в основному в пул, а молодь - в пул і частково в російську піраміду. А майже в усьому світі найпопулярнішим є американський більярд, який з 2004 року включений в програму Олімпійських ігор і з якого, наприклад, в Лас-Вегасі проводиться чемпіонат світу з призовим фондом в півмільйона доларів.